Het is nu wo 14 nov, 2018 8:45 am

Alle tijden zijn GMT + 1 uur




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 1 bericht ] 
Auteur Bericht
BerichtGeplaatst: di 13 aug, 2013 6:36 am 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: di 27 okt, 2009 17:07 pm
Berichten: 634
Woonplaats: Wouw, Noord Brabant
THE FANTASY WORLD OF AIRBRUSH IN GREFRATH
Grote Airbrush tentoonstelling op 17 & 18 Augustus 2013 in het kader van de US-Car & Bike-Show waar dit jaar tussen de 9000 en 10.000 bezoekers verwacht worden...

The Fantasy World of Airbrush" is op beide tentoonstellingsdagen geopend van 10.00 tot 18.00 uur. De toegangsprijs (€ 8,-) is inclusief de US-Car & Bike-Show.

http://www.airbrush-show.com
http://www.us-car-show.de



Deelnemers 2013:

Duitsland
*Adam Petschner (Mainz) http://www.cylinderhead-custompainting.de
* Alexandra Keller (Solingen) http://www.colorwitch.de
Anja Schoenmackers (Viersen) http://www.farblinie.de
* Bjorn Barends (Hamminkeln) http://www.bbarends.de
Carsten Kleinbongard (Windeck) http://www.carsten-kleinbongard.de
Cécile Bur (Heinsberg) http://www.paintys-galerie.de
Chris Morrell (Recklinghausen) http://www.chrismorrell.com
Daniel Czaja (Dortmund) www.knorpelwerk.de
* Darrell Mark (Langenau) http://fineartamerica.com/profiles/darrell-marks.html
Dirk Borgmeier (Bielefeld) http://www.dirk-borgmeyer.de
Harald Rettich (Ruppertshofen) http://www.wizzart.de
Janusz Kloc (Köln) http://www.airbrushjanus.de
Michaela Behrend (Hilden) http://www.michaelabehrend.de
Nadine Tittel (Köln) http://www.imFarbnebel.de
Peer Elshof (Kiel) http://www.airbrush.de.com
Peter Kronenbach (Mainz-Kostheim) http://www.ppk.de
Ringo Sander (Werdau) http://www.mal1-deepart.de
* Roland Kuck (Bochum) http://www.rolandkuck.com/
Sabine Krbecek (Mülheim) http://www.kunst-sabine.com
Thomas Schuller (Maxdorf) http://www.air-art.net
Uwe Fischer (Heiligenhaus) http://www.ufa-art.com
* Ute Morawetz (Bütthard) http://www.artimo.de/
* Vera Sistig (Mettmann) http://sitine.blogspot.de

België
Dries Masschaele (Snellegem) http://www.grimpyman.be
Eddy Verpuylt (Londerzeel) http://www.airbrusheddy.be
*Eddy Wouters (Antwerpen) http://www.airbrushparadise.com/
Herman Agemans (Hever) http://www.abyss-design.be
Hilde Van Dingenen (Herentals) http://web.me.com/airdeco
Jan Peeters (Bonheiden) http://www.jan-airpaint.be
*Johan Desseyn (Kalmthout) http://www.leukeland.be/
* Maarten Van Opstal (Sint Amands)
Monique Blank (Retie) http://www.bella-arte.eu.
Pieter Lenaerts (Kessel-Lo) http://www.len-aerts.be

Nederland
Adrie Hendrikse (Hoek) http://www.a3-airbrush.nl
* Bart Bullens (Volkel) http://www.b-artairbrush.nl
Don Feltges (Neer) http://www.donsfineart.nl
Erik Velthuis (Eefde) http://www.evairbrushart.nl
Johan Moonen (Ridderkerk) http://www.johanmoonen-art.eu
* Jos Rijff (Wouw) http://www.rijff.com
Jos Terlouw (Dordrecht) http://www.terlouw-art.nl
Louis Cocheret de Lamoriniere (Barendrecht) http://airblastdeco.nl
Marina Cleiren (Putte) http://www.marinaschildert.nl
Marissa Oosterlee (Valkenburg) http://marissaoosterlee.com/
* Ralf Van Brunschot (Oirschot) http://www.airbrushed.nl/ralph
* Rob Van Dijk (Duiven) http://www.airbrushrob.nl

Zwitserland
* Ursi Ulrich (Horgenberg) http://www.holz-verarbeitung.ch/

Engeland
Kev Bambra (Marsden) http://www.kevbambra.com
* Sam Cave (Cheltenham) http://www.reborntobewild.com/

Frankrijk
Hassen Touati (Florange) http://www.ultimarts.com

Airbrush handelaren
Step by Step (Hamburg) http://www.airbrush-magazin.de
Airbrush – Fachverband http://www.airbrushfachverband.de
Createx (Kaltenkirchen) http://www.createx.de
Harder & Steenbeck (Norderstedt) http://www.harder-airbrush.de
AirbrushWelt Schult (Recklinghausen) http://www.crazy-scoot.de
Unlimeted Stencils (Berlin) http://www.unlimited-stencils.com
IBKK-Kunstzentrum (Bochum) http://www.ibkk-kunstzentrum.de

* Eerste maal in Grefrath

_________________
''I love the smell of paint in the morning..."
http://www.rijff.com - http://www.facebook.com/jos.rijff


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 1 bericht ] 

Alle tijden zijn GMT + 1 uur


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Ga naar:  
cron
POWERED_BY
phpBB.nl Vertaling