Het is nu di 23 okt, 2018 15:59 pm

Alle tijden zijn GMT + 1 uur




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 3 berichten ] 
Auteur Bericht
BerichtGeplaatst: di 06 mei, 2014 17:30 pm 
Offline

Geregistreerd: vr 02 mei, 2008 14:43 pm
Berichten: 10
The Fantasy World of airbrush
Grefrath (Germany) 2014
63 Artist registered

DEUTSCHLAND
Agris Rautins (Hamburg) www.meinkunstmaler.de
Alexandra Keller (Solingen) www.colorwitch.de
Anja Schoenmackers (Viersen) www.farblinie.de
Bjorn Barends (Hamminkeln) www.bbarends.de
Cécile Bur (Heinsberg) www.paintys-galerie.de ...
Chris Morrell (Recklinghausen) www.chrismorrell.com
Christian Erdmann (Bochum) www.atelier-skala.de
Daniel Czaja (Dortmund) www.knorpelwerk.de
Darrell Mark (Langenau) http://fineartamerica.com/profiles/darrell-marks.html
Dirk Borgmeier (Schloss Holte Stukenbrock) www.dirk-borgmeyer.de
Gunther Dag Quandt (Voerde) www.facebook.com/gunterdag.quandt
Harald Rettich (Ruppertshofen) www.wizzart.de
Maike Schuppiser (Ettlingen) www.airbrush4dreams.de
Maximilian Ziegner (Münster) www.airbrushmax.de
Peter Bechler (Frankfurt am Main) www.lüftpinsel.net
Peter Schorb (Dorfen) www.airbrushdreams.de
Rade Ostojic (Solingen) http://art-rade.jimdo.com/
Rico Pahlig (Plettenberg) www.aloha-airbrush.de
Roland Kuck (Bochum) www.rolandkuck.com
Ronny Nadler (Darmstadt) www.ronny-nadler.de
Sabine Krbecek (Mülheim) www.kunst-sabine.com
Susanne Jühling (Bochum) www.atelier-skala.de
Thomas Olczyl (Schweinfurt) www.thomaso-art.de
Thomas Schuller (Maxdorf) www.air-art.net
Uwe Fischer (Heiligenhaus) www.ufa-art.com
Vera Sistig (Mettmann) www.verartet.de

BELGIË
Benny Saenen (Tienen) www.airbrushbenny.be
Dries Masschaele (Aardrijke) www.3sairbrushkunst.be
Herman Agemans (Hever) www.abyss-design.be
Jan Peeters (Bonheiden) www.jan-airpaint.be
Johan Desseyn (Kalmthout) www.leukeland.be
Jolien Op de Beeck (Duffel) www.lieke-air.be
Mario Speleman (Lokeren) http://www.art-fx.be/
Mistral Melike(Brugge) www.mistral-art.be
Pieter Lenaerts (Kessel-Lo) www.len-aerts.be
Sabine Gabriëlle (Lokeren) www.sabinegmodel.nl
Tonny Kesler (Lier) www.airbrushtonny.be
Yvan Van Dromme (Brugge)

NEDERLAND
Adrie Hendrikse (Hoek) www.a3-airbrush.nl
Bart Bullens (Volkel) www.b-artairbrush.nl
Claudia Rijnvis (Tiel) www.c-artatelier.nl
Claudia Sonnemans (Kerkrade) www.facebook.com/claudia.Sonnemans
Don Feltges (Neer) www.donsfineart.nl
Erik Velthuis (Eefde) www.evairbrushart.nl
Hannie Blaaupot (Gennep) www.hb-airbrush-art.com
Johan Moonen (Ridderkerk) www.johanmoonen-art.eu
Jos Rijff (Wouw) www.rijff.com
Jos Terlouw (Dordrecht) www.terlouw-art.nl
Kim Wiltjer (Zevenhuizen) www.cakesbykim.nl
Louis Cocheret de Lamoriniere (Barendrecht) http://airblastdeco.nl/
Marina De Jonghe (Overslag) www.facebook.com/Marina.dejonghe1
Marissa Oosterlee (Valkenburg) http://marissaoosterlee.com/
Ralph Van Brunschot (Oirschot) www.airbrushed.nl/ralph
Rob Van Dijk (Duiven) www.airbrushrob.nl
Tim Slooten (Heerlen) www.facebook.com/tim.slooten
Ton Derks (Diessen) www.airbrushatelier.nl
Vivi Hoffmans (Koningsbosch) www.vivi-creatief.nl
Yolanda Coervers (Kerkrade) www.dierenpastels.nl

FRANCE
Patrice Salé (Cambra) www.aerodreams.book.fr
Eric Pouillet (Paris) www.lespastels.com

SOUTH AFRICA
Gareth Humphreys (Cape Town) http://g.r-online-design.com/

ÖSTERREICH
Sarah Heinzl (Dornbirn) www.artfromair.com

ROMANIA
George Ganciu (Bucharest) www.misterg.ro

TRADE STANDS
AirbrushWelt Schult (Recklinghausen) www.crazy-scoot.de
IBKK-Kunstzentrum (Bochum) www.ibkk-kunstzentrum.de
Lion Art (Heinkenszand) www.lion-art.nl
Schmincke & Co (Erkrath) www.schimcke.de

The next Airbrush show is on January 10 and 11th, 2015 in Rosmalen, the Netherlands
www.airbrush-show.com


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: zo 11 mei, 2014 12:55 pm 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: zo 01 nov, 2009 23:51 pm
Berichten: 822
Woonplaats: Hoek
Afbeelding

_________________
website: www.a3-airbrush.nl


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: do 14 aug, 2014 20:42 pm 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: zo 01 nov, 2009 23:51 pm
Berichten: 822
Woonplaats: Hoek
Spullen staan ingepakt en klaar om morgen te vertrekken.
Morgen opbouwen en dit weekend genieten!!

_________________
website: www.a3-airbrush.nl


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 3 berichten ] 

Alle tijden zijn GMT + 1 uur


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Ga naar:  
POWERED_BY
phpBB.nl Vertaling